szafy-wnekoweCzasami mogą stanowić jedyne sensowne rozwiązanie zabudowy miejsca znajdującego się w naszym przedpokoju. Mowa jest oczywiście o meblach, jakimi są szafy wnękowe do zabudowy.

Co ważniejsze meble tego rodzaju zaczynają być stosowane także w wielu innych pomieszczeniach naszego mieszkania a nierzadko też i biura, w którym pracujemy.Meble te zaprojektowane w odpowiedni sposób w doskonały sposób sprawdzają się w roli uniwersalnej garderoby domowej. Z zewnątrz okryte ścianą, na której bez najmniejszego problemu możemy powiesić lustro, ciekawy obraz lub kinkiet a wewnątrz, zależnie od zabudowanej przestrzeni małe pomieszczenie, w którym mogłyby się zmieścić niekiedy swobodnie dwie osoby.

Dosyć często służą do powieszenia ubrania jak i pozostawienie w niewidocznym miejscu butów, które to przecież zmieniamy zależnie od pory roku.Poza tak typowym wykorzystaniem szafy wnękowe doskonale sprawdzają się w charakterze tak zwanego pawlacza dosyć popularnego w okresie mocno ograniczonego dostępu do zakupu atrakcyjnych mebli znajdujących się na rynku meblarskim.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego